גלו עוד

אדמה

סדרת אדמה מביאה לידי ביטוי את כל הטוב שצומח בתבור, ואת הניסיון והתשוקה של אנשי היקב. בסדרה מגוון יינות זניים הנוצרים משידוכים מושלמים בין זני הענבים השונים לסוגי האדמות הפוריות המאפיינות את אזור התבור והגליל.

שנין בלאן
CHENIN BLANC

100% ענבי שנין בלאן אשר גדלו בכרמי היקב שבמצפה רמון. היין משלב שלל טעמים וארומות של תפוח ירוק, עשב לימון ודבש. ליין צבע לימוני בהיר, גוף בינוני וחמיצות פריכה המובילה לסיומת נעימה ומתמשכת.

כיף ביחד
עם  אמצע שבוע ברגוע בא לי לעשות רושם בן/בת זוג הזמינו אותי לארוחה חברים חלבי
לפרטים נוספים
סוביניון בלאן
SAUVIGNON BLANC

ריחות עצמתיים של פירות טרופיים מפתים לצד אופי קל מרענן עם טעמי הדרים יוצרים סובניון בלאן קלאסי הנחשב לאחד הטובים מסוגו בארץ. היין מגיע מכרמים ותיקים בכפר תבור והתוצאה היא יין מורכב ומרתק.

כיף ביחד
עם  אמצע שבוע ברגוע בא לי לעשות רושם בן/בת זוג הזמינו אותי לארוחה חברים חלבי
לפרטים נוספים
שרדונה
CHARDONNAY

יין פירותי ומלא ממיטב ענבי השרדונה של היקב בצפון רמת הגולן. 50% מהיין עבר יישון קצר של 3 חודשים בעץ אלון צרפתי בכדי להעניק ליין מימדים נוספים. יין עשיר ומלטף שמצליח לשמור על אופי נעים ומעודן.

כיף ביחד
עם  אמצע שבוע ברגוע בדיוק התקשרו מהבנק בינג' לתוך הלילה בן/בת זוג הזמינו אותי לארוחה חברים חלבי משפחה
לפרטים נוספים
גוורצטרמינר
GEWURZTRAMINER

מיטב ענבי הגוורצטרמינר של היקב מכרמים מובחרים במצפה רמון. ליין ניחוחות עוצמתיים של תבלינים ופירות אקזוטיים ובפה בעל מתיקות מעודנת. יין חצי יבש אלגנטי ששומר על אופי מאופק.

כיף ביחד
עם  אמצע שבוע ברגוע בדיוק התקשרו מהבנק בינג' לתוך הלילה בן/בת זוג חברים חלבי משפחה
לפרטים נוספים
רוסאן
ROUSSANNE

100% ענבי רוסאן מכרמי היקב בצפון ברמת הגולן. מקור הזן הוא בעמק הרון שבצרפת. ליין קשת טעמים רחבה ועצמתית מפירות טרופיים בשלים ועד לפירות הדר רעננים. ביטוי מקסים ופראי של זן מיוחד.

כיף ביחד
עם  אמצע שבוע ברגוע בא לי לעשות רושם בדיוק התקשרו מהבנק בינג' לתוך הלילה בן/בת זוג הזמינו אותי לארוחה חברים חלבי
לפרטים נוספים
רוזה (ברברה)
ROSE BARBERA

רוזה העשוי 100% ענבי ברברה מכרם בקרבת כפר תבור. ליין ארומות פרועות של פירות אדומים בשלים אך בפה היין חד, רענן ומורכב. יין מושלם לליווי אוכל או ללגימה יומיומית לא מחייבת.

כיף ביחד
עם  אמצע שבוע ברגוע את הראש בא לי לעשות רושם בינג' לתוך הלילה בן/בת זוג הזמינו אותי לארוחה חברים חלבי
לפרטים נוספים
מרלו
MERLOT

פרי עסיסי עטוף בטעמים עמוקים ועצמתיים יוצרים יין מורכב ועשיר שמצליח לשמור על אופי מאופק אך נדיב. יישון של 12 חודשים בחביות עץ אלון מוסיפות למורכבותו. דוגמא נהדרת למרלו גלילי שמתאים לכל אירוע

כיף ביחד
עם  אמצע שבוע ברגוע בן/בת זוג בשרי הזמינו אותי לארוחה חברים
לפרטים נוספים
קברנה סוביניון
CABERNET SAUVIONON

פרי שחור עשיר עם תיבול המגיע מיישון של 12 חודשים בחביות עץ אלון. קברנה סובניון קלאסי מהגליל העליון. היין בעל גוף בינוני ומאפשר שתייה לא מחייבת ונעימה אך בנוסף יכול ללוות מגוון של מנות מקלילות ועד למלאות יותר.

כיף ביחד
עם  בן/בת זוג בשרי הזמינו אותי לארוחה חברים חלבי משפחה
לפרטים נוספים
שיראז
SHIRAZ

שיראז הוא זן שבא לידי ביטוי בצורה נהדרת בשמש הים תיכונית. זהו יין ממיטב השיראז שמציע הגליל העליון והוא בעל גוף בינוני ואיזון נהדר בין טעמי פרי יער עצמתיים לאופי בשרני מעודן. היין מיושן 12 חודשים בחביות עץ אלון.

כיף ביחד
עם  בינג' לתוך הלילה בן/בת זוג בשרי הזמינו אותי לארוחה חברים משפחה
לפרטים נוספים
רוצים המלצה? לחצו כאן