גלו עוד

eco

סדרת אקו, מלשון אקולוגיה, נותנת במה לעבודה העיקשת שאנו מנחילים בכל כרמי היקב: השבת האיזון בין הכרמים לסביבה בה הם גדלים על ידי הגדלת מגוון הצומח והחי בתוך הכרם ובניית בתי גידול ותיבות קינון לתנשמות. התווית של הסדרה מציגה חלק מהתהליכים אשר הוטמעו בכרמים שלנו, בכדי להביא לסביבה בריאה ובעיקר מאוזנת עם הטבע אשר מהווה בסיס ליצירת יינות מעולים!

לבן
ECO

שילוב ייחודי, מהודק ומעניין בין הזנים הלבנים האיכותיים ביותר של היקב. חלק מהיין התיישן 4 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי לתוספת מורכבות ומרקם.
יחד עם אחיו האדום, האקו הלבן נותן הצצה חד פעמית לאיכויות חומר הגלם אליהן מגיע היקב בזכות גישה אקולוגית ובריאה בכל כרמיו.
זנים: שנין בלאן, רוסאן, שרדונה

כיף ביחד
עם  דג נא עם פרי העונה בתיבול שמן זית וליים יתאים עם אוכל מלא ברבדים – תבשיל צמחוני לארוחה ביתית מתוחכמת
לפרטים נוספים
אדום
ECO

בלנד אדום מהחלקות המשובחות ביותר מבין כרמי היקב בגליל העליון וברמת הגולן. כל חלקה מגודלת בקפידה תחת תנאי הקיימות ושמירה על סביבה אקולוגית אשר יוצרת קרקע עשירה וגפנים חיוניות, במינימום התערבות של הכורם. היין התיישן 18 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.
זנים: קברנה סוביניון, מרלו, סירה, קברנה פרנק.

כיף ביחד
עם  לארוחה ביתית מתוחכמת לארוחת ערב עם חברים
לפרטים נוספים
רוזה
ECO

היין מיוצר מענבי ברברה הגדלים בחלקה מובחרת של היקב ברמת הגולן. החלקה מגודלת בקפידה תחת תנאי הקיימות ושמירה על סביבה אקולוגית אשר יוצרת קרקע עשירה וגפנים חיוניות, במינימום התערבות של הכורם. האקו רוזה הינו גרסא מלוטשת ויוקרתית לרוזה ברברה המוכר. התוצאה היא רוזה בצבע מעודן עם טעם מינרלי חד ומורכב.

כיף ביחד
עם  לארוחת ערב עם חברים מתאים לכולם. גם לחובבי הכבד וגם למי שמחפש משהו רענן וזורם.
לפרטים נוספים
רוצים המלצה? לחצו כאן