מבעבעים

היינות המבעבעים מיוצרים מענבי מוסקט קנלי אשר נבצרו בשעות הבוקר המוקדמות מכרמי היקב בגליל. התירוש עובר תהליך תסיסה קרה במיוחד במיכלי לחץ יעודיים השומרים על הביעבוע הטבעי הנוצר בתהליך. יינות ארומטיים עדינים ומתקתקים המתאימים כאפרטיף, לקינוח ועוד מגוון רחב של אירועים.

3
מוסקטו
MOSCATO

המוסקטו מיוצר מענבי מוסקט קנלי אשר נבצרו בשעות הבוקר המוקדמות מכרמי היקב בגליל. התירוש עובר תהליך תסיסה קרה במיוחד במיכלי לחץ יעודיים השומרים על הביעבוע הטבעי הנוצר בתהליך. מוסקטו ארומטי עדין ומתוק המתאים כאפרטיף, לקינוח ועוד מגוון רחב של אירועים.

לפרטים נוספים
1
מוסקטו רוזה
Moscato Rose

אחיו הוורדרד של המוסקטו המוכר והאהוב של היקב. היין מיוצר מענבי מוסקט קנלי, אשר נבצרו בשעות הבוקר המוקדמות מכרמי היקב בגליל. יין מתקתק, קליל, עם תסיסה עדינה וטבעית, המספק חווית שתייה מהנה ומפתיעה. מומלץ לשתייה בפתיחת הארוחה לעורר את התיאבון ובסיומה לצד קינוחי קרם ופירות. לקרר היטב!

לפרטים נוספים
2
פנינים לבן
Pninim

פנינים הוא יין בעל בעבוע עדין שנוצר באופן טבעי בתסיסה. היין מופק מענבי מוסקט קנלי מחלקות הכרמים המובחרות של יקב תבור. זהו יין רענן, חד וארומטי מאוד עם טעמי פרי נעימים של אגס ואפרסק וסיומת של דבש. מתאים כמשקה פתיחה לארוחה או כאפריטיף נעים וכליווי נהדר למנות קינוח על בסיס קרם ופירות. לקרר היטב!

לפרטים נוספים