גלו עוד

מבעבעים

היינות המבעבעים מיוצרים מענבי מוסקט קנלי אשר נבצרו בשעות הבוקר המוקדמות מכרמי היקב בגליל. התירוש עובר תהליך תסיסה קרה במיוחד במיכלי לחץ יעודיים השומרים על הביעבוע הטבעי הנוצר בתהליך. יינות ארומטיים עדינים ומתקתקים המתאימים כאפרטיף, לקינוח ועוד מגוון רחב של אירועים.

מוסקטו
MOSCATO

המוסקטו מיוצר מענבי מוסקט קנלי אשר נבצרו בשעות הבוקר המוקדמות מכרמי היקב בגליל. התירוש עובר תהליך תסיסה קרה במיוחד במיכלי לחץ יעודיים השומרים על הביעבוע הטבעי הנוצר בתהליך. מוסקטו ארומטי עדין ומתוק המתאים כאפרטיף, לקינוח ועוד מגוון רחב של אירועים.

כיף ביחד
עם  אמצע שבוע ברגוע את הראש בדיוק התקשרו מהבנק בינג' לתוך הלילה בן/בת זוג חברים חלבי משפחה
לפרטים נוספים
מוסקטו רוזה
Moscato Rose

סדרת הר של יקב תבור נוצרה במיוחד לרגעים של שמחה, קירבה וחברות טובה ומדגישה את ההנאה שביין. הר מוסקטו רוזה, אחיו הורדרד של המוסקטו המוכר והאהוב של היקב. יין מתקתק, קליל עם תסיסה עדינה וטבעית המספק חווית שתייה מהנה ומפתיעה. לקרר היטב!

כיף ביחד
עם  בן/בת זוג חברים/משפחה חלבי מסיבת בריכה עוגת גבינה ותותים פיקניק פירות מתוקים
לפרטים נוספים
יין פנינים
פנינים לבן
Pninim

פנינים הוא יין בעל בעבוע עדין שנוצר באופן טבעי בתסיסה. היין מופק מענבי מוסקט קנלי מחלקות הכרמים המובחרות של יקב תבור. זהו יין רענן, חד וארומטי מאוד עם טעמי פרי נעימים של אגס ואפרסק וסיומת של דבש. מתאים כמשקה פתיחה לארוחה או כאפריטיף נעים וכליווי נהדר למנות קינוח על בסיס קרם ופירות. לקרר היטב!

כיף ביחד
עם  בן/בת זוג חברים/משפחה חלבי מסיבת בריכה עוגת גבינה ותותים פיקניק פירות מתוקים
לפרטים נוספים
רוצים המלצה? לחצו כאן