תבור Limited Edition – ברשימת היינות הטובים בעולם

'יקב תבור', הממוקם למרגלות הר תבור, זכה בכבוד עולמי: Wine Spectator מגזין היין החשוב בעולם אשר עורך מדי שנה את הרשימה היוקרתית של 250 היקבים הטובים בעולם, בחר ביקב הישראלי להשתתף באירוע החשוב

בין התאריכים 22-24 לאוקטובר ערך המגזין את האירוע החשוב ביותר בענף היין הבינלאומי, "New York Wine Experience". באירוע הציגו היקבים השונים אשר הוזמנו את יינותיהם במגוון פאנלים וטעימות מקצועיות שהועברו על ידי יינני היקבים שנאספו לשם כך מרחבי העולם.

מידי שנה נסקרים ונטעמים אלפי יינות מרחבי העולם על ידי מומחי היין של המגזין, כאשר בסופו של דבר נבחרים 250 יקבים בלבד להשתתף באירוע היוקרתית והחשוב. היינות והיקבים אשר הוזמנו להימזג באירוע, קיבלו כולם ציון של 90 נקודות ומעלה בדירוג מומחי המגזין.

אורן סלע, מנכ"ל יקב תבור, מסר: "אני נרגש ושמח כי היין המיוחד שלנו, קברנה סוביניוןLimited Edition, בציר 2011 המזוהה עם היקב כבר מראשית דרכו, זוכה לכבוד כה גדול. השתייכות למועדון יוקרתי זה, אליו מוזמנים אך ורק היקבים הנבחרים בעולם, מצביע על ההתקדמות של יקב תבור ותעשיית היין הישראלית כולה".

קברנה סוביניון, Limited Editionשל יקב תבור הינו יין זני מחלקת כרם קטנה ומיוחדת בהר מלכיה אשר בגליל העליון ומשתייך לסדרת היינות הראשונה של היקב. באירוע נמזג היין הישראלי של יקב תבור לצד שמות בעלי מוניטין אגדי ומסורת ארוכת שנים דוגמת: Chateau Mouton Rothschild מבורדו, Sassicaia מטוסקנה, Robert Mondavi מקלפורניה ו-Vega Sicilia מספרד.

רוצים המלצה? לחצו כאן